KONKURS NA NAJLEPSZY BIZNESPLAN

Zwycięzcą drugiej edycji Konkursu na Najlepszy Raciborski Biznesplan został kaletnik Dariusz Niestroj. Zwycięzca tworzy ze skóry torebki, aktówki, torby i paski, a zamówienia na nie płyną z całego świata.

W konkursie mogli rywalizować początkujący raciborscy przedsiębiorcy. Do drugiej edycji zgłoszono 12 przedsięwzięć. W finale znalazło się pięć bardzo różnych pomysłów biznesowych, których autorzy musieli zaprezentować się przed jury oraz publicznością zgromadzoną w Pubie Raciborska Piwnica.

Komisja konkursowa w składzie Irena Żylak (wiceprezydent Raciborza), Tomasz Cofała (radny Miasta Racibórz), Maria Smyczek (Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu) i Mateusz Maik (dyrektor Inkubatorów AIP) stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, bo tylko jeden pomysł mógł wygrać Nagrodę Prezydenta Miasta Racibórz. W wyniku burzliwych obrad okazało się, że Dariusz Niestroj z Niestroj Leatherworks uzyskał najwyższą liczbę punktów, ale cała piątka zasługuje na uznanie, szacunek i gratulacje.
Przypomnijmy, że finałowej piątce znaleźli się:
– Dariusz Niestroj – Leatherworks
– Joanna Dwornik – Shangri La Studio Jogi
– Aleksandra Kobylańska – PAPALOVE
– Ewa Anna Lenard – Ewa Lenard
– Aleksandra Furman – Haft komputerowy nitko.pl


Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości w Ośrodku Współpracy Gospodarczej w Raciborzu prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

Więcej informacji nt. konkursu: Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu
ul. Batorego 7, pok. 4 (II piętro), 47-400 Racibórz
tel.: 791 761 057 | [email protected]

Dyżury Inkubatora:
środa | godz.: 12:00-17:00
piątek | godz.: 12:00-17:00

Konkurs realizowany jest ze środków Miasta Racibórz.

Rozmiar czcionki
Kontrast