Racibórz na Biznes EXPO 2018
Październik 29, 2018
Listopad w Inkubatorze Przedsiębiorczości
Październik 31, 2018

Dnia 25 października na PGE Narodowym w Warszawie odbyło się I Forum wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą – PAIH EXPO 2018 . Projekt skierowano głównie w stronę małych i średnich firm, które planują otworzyć działalność lub już działają za granicą. Zakres merytoryczny wydarzenia skoncentrowany był wokół takich zagadnień jak: informacja o rynku i branżach priorytetowych, nawiązywanie relacji biznesowych, identyfikacja potencjalnych partnerów, identyfikacja barier wejścia, kultura biznesowa, dostępne instrumenty wsparcia.

Podczas Forum udostępniono między innymi 12 pawilonów tematycznych z całego świata – doradztwem służyło 56 ekspertów z Zagranicznych Biur Handlowych PAIH. Można było również odwiedzić pawilon dla inwestorów, a także wziąć udział w kilkudziesięciu praktycznych warsztatach.

Miasto Racibórz również pojawiło się na tym jakże zacnym wydarzeniu gospodarczym. Materiały dotyczące oferty naszego miasta znalazły się w pawilonie dla inwestorów na stoisku Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera. Przedstawiciele naszego miasta nawiązali kontakty z reprezentantami zagranicznych izb handlowych, reklamując przy tym Racibórz jako dobre miejsce na inwestycje.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na ich wykorzystanie.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij