Projekt bez tytułu 26
Doradztwo dla organizacji pozarządowych
8 maja 2023
Projekt bez nazwy
Klucz do sukcesu biznesowego? Poznanie grupy docelowej
12 maja 2023

Poznaj swojego klienta i stwórz ofertę skrojoną na jego miarę

Projekt bez tytułu 27

Czy wiesz kim są Twoi klienci? Jak dobrze Twoja firma rozumie potrzeby i preferencje klientów? Jak dostosować ofertę do konkretnych grup klientów, aby była ona dla nich bardziej atrakcyjna i wartościowa? Doradca Inkubatora Przedsiębiorczości pomoże odpowiedzieć na te pytania. Zapisz się na bezpłatne konsultacje.

Poznanie klientów oraz zrozumienie ich potrzeb i preferencji są kluczowe dla skutecznej strategii marketingowej. W tym celu warto zwrócić uwagę na różnorodność grup docelowych oraz rynków, na których działamy. Istnieje wiele sposobów na poznanie potrzeb klientów, takich jak konsultacje, badania rynkowe, analiza danych o klientach i ich zachowaniach, a także bezpośredni kontakt z klientami. Im lepiej przedsiębiorstwo zna swoich klientów, tym łatwiej będzie dostosować ofertę i kampanię marketingową do ich potrzeb i oczekiwań, co zwiększy szanse na osiągnięcie sukcesu w sprzedaży oraz zadowolenie klienta z produktów i usług.

Kto może wziąć udział w konsultacjach?
Mikroprzedsiębiorcy z Raciborza

Jaki jest cel konsultacji?
Właściwe oszacowanie grupy docelowej, a także ustalenie obaw i korzyści klienta, aby stworzyć ofertę firmy, która będzie częściej wybierana.

Jak przebiegają konsultacje? 
W trakcie spotkania konsultant Inkubatora Przedsiębiorczości zwraca uwagę na różnorodność grup docelowych oraz rynków, na których działa uczestnik konsultacji. Wspólnie podejmowana jest próba dogłębnego poznania potrzeb klienta, aby w odpowiedzi na uzyskane informacje stworzyć dopasowaną ofertę i wybrać kontent dla działań marketingowych.

BIO doradcy biznesowego
Sebastian Garbacz – doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych, wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanów, wniosków pożyczkowych. Aktualnie zaangażowany w realizację takich projektów jak Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Inkubator Przedsiębiorczości, Śląska Przestrzeń Innowacji.

 

***
Poznaj swojego klienta i stwórz ofertę skrojoną na jego miarę

Rejestracja:

godzina i forma spotkania: ustalane indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego

Rozmiar czcionki
Kontrast