logo zz
Konferencja Inwestycyjna „Strefa Wzrostu – po prostu”.
14 kwietnia 2017
17 PR
Pełne nagranie z wystąpienia Pawła Tkaczyka
19 kwietnia 2017

Lokal na Start – Eskapizm

Logo eskapizm e1492156228123

Lokal na Start – Eskapizm

ESKAPIZM – to pierwszy escape  room w naszym mieście.  Na czym polega gra?

Pokrótce można powiedzieć, że są cztery etapy: zamknięcie w pokoju, przeszukanie pokoju w celu odnalezienia zagadek i łamigłówek, rozwiązanie wszystkich zagadek, które doprowadzi Was do klucza oraz wyjście z pokoju. Na to wszystko macie godzinę czasu – świetna zabawa gwarantowana!

 

Jest to pierwsza tego typu działalność w Raciborzu, skąd pomysł na taki biznes?

Sam wraz z przyjaciółmi bardzo lubię tego typu rozrywkę, wspólnie jeździliśmy po Śląsku i nie tyko aby odwiedzić różne pokoje. Im więcej pokoi widziałem tym więcej pomysłów rodziło się w mojej głowie, w końcu stwierdziłem, że nic nie stoi na przeszkodzie aby otworzyć escape room w Raciborzu.

Firma Eskapizm w Raciborzu funkcjonuje ponad miesiąc. Póki co nie możemy narzekać – wszystko idzie zgodnie z naszymi założeniami – mówi właściciel Adam Zwierzyna.

 

Co może Pan powiedzieć o swoich Klientach?

Dużo Raciborzan jeszcze nie wie czym jest taka rozrywka ani na czym ona polega. Kolejna grupa to osoby, które wiedzą na czym gra polega, ale mają obawy, że nie uda im się z naszego pokoju wyjść.  Ja przede wszystkim chcę zaznaczyć, że jest to świetna zabawa, a nie coś strasznego. Jest to również idealna  propozycja aby spędzić ciekawy weekend ze znajomymi, można przyjść i dobrze się bawić. Gra jest dla wszystkich, jednak największą grupę stanowią osoby w przedziale 15-40 lat – opowiada i zachęca właściciel.

 

Pokój znajduje się w lokalu, który został włączony do miejskiego programu „ Lokale na Start”. Skąd Pan się dowiedział o tym programie?

Szukaliśmy wśród różnych lokali takiego, który byłby odpowiedni do prowadzenia naszej działalności. W serwisie Przedsiębiorczy Racibórz znaleźliśmy informacje na temat „Lokali na Start”. Dalszych szczegółów oraz pomocy udzielił nam Urząd Miasta. Włożyliśmy bardzo dużo pracy w ten lokal, ale najważniejsze, że się udało – mówi Pan Adam.

 

Zachęcamy do śledzenia FanPage ESKAPIZM

Informacje o pokojach oraz możliwość rezerwacji gry – KLIKNIJ

 

ESKAPIZM

Ul. Kościuszki 19/1A, Racibórz.
796 061 649 , 661 142 856
www.facebook.com/EskapizmEscapeRoom