PARP PP
Kompetencje dla sektorów zadanie Covid-19 – oferta dla przedsiębiorców
20 października 2020
art1pp
Polska dołączyła do Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego dot. COVID 19
23 października 2020

Jak zdobyć fundusze europejskie na szkolenia i doradztwo?

spotkanie pp

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku oraz Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne pt. „Pozyskiwanie dofinansowania ze środków funduszy europejskich na szkolenia i doradztwo dla firm z województwa śląskiego”. Spotkanie odbędzie się w formule online 5 listopada 2020 roku w godzinach 9:00-11:00. Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Spotkanie online skierowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na szkolenia i doradztwo. Podczas spotkania, które poprowadzi ekspert Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF), przedstawione zostaną najważniejsze założenia i zasady aplikowania o środki unijne PSF.

Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na pytania:

  • Dla kogo – kto może ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia i doradztwo?
  • Ile – jakie są limity dofinansowania?
  • Jak – jak wygląda procedura aplikowania? Jak wypełnić dokumenty? Jakie są najczęstsze i krytyczne błędy?

Informacja o prowadzącym
Robert Pisarski
 – specjalista w zespole Operatora FG2, członek personelu oceniającego wnioski zgłoszeniowe, odpowiedzialny za realizację procedury naborów, pracownik udzielający informacji na infolinii Operatora. Z funduszami UE związany od 2004 roku, menadżer projektów, szkoleniowiec.

***
„Pozyskiwanie dofinansowania ze środków funduszy europejskich na szkolenia i doradztwo dla firm z województwa śląskiego”

Rejestracja
data: 
5 listopada 2020 r. | godz.: 9:00-11:00
prowadzenie: Robert Pisarski

Rozmiar czcionki
Kontrast